Autofólie

billboard studio ales autofolie.jpg

Fólie na autoskla

Fólie na autosklka jsou osvědčeným a vyhledávaným řešením účinné ochrany vnitřního prostoru vozidla před škodlivým zářením, přehříváním, poškozováním interiéru, narušením soukromí a vykradením. Fólie Bruxsafol na autoskla pomáhají regulovat klima interiéru vozu podobně jako fólie na skla budov. Záleží na typu fólie, z nichž některé dokáží zadržet až 89% infračerveného (tedy tepelného) záření a redukovat až o 99% záření UV. Profesionálně instalované fólie rovněž snižují nežádoucí oslnění. Delší působení slunečního záření způsobuje únavu, bolesti hlavy a očí. Okenní fólie Bruxsafol zvyšují pohodlí a bezpečnost řidiče i posádky vozidla.

 

Automobilové okenní fólie Bruxsafol chrání interiér vozu a prodlužují jeho životnost při snížených nákladech za chlazení. Fólie omezují nežádoucí průhled, chrání Vaše soukromí a přepravovaný majetek. V případě nárazu či vykradení, sklo se netříští na ničivé a zraňující střepy, ale zůstává díky fólii celistvé. Vhodným výběrem zatmavení a barevného odstínu snadno doplníte a vylepšíte vzhled automobilu. Pomáhají majitelům vozů na celém světě k elegantním či sportovním, ale vždy originálním designům.

Ultra Performance

Bruxsafol Ultra Performance je fólie určená k zatmavení autoskel. V nabídce jsou jak velmi světlé, téměř neviditelné fólie, tak extrémně tmavé. Fólie mají skvělé tepelně-izolační vlastnosti, neruší radiový ani GPS signál a mají atest bezpečnostních fólií - posilují sklo, proto v případě rozbití střepy neohrožují střepy.
Řada autofólií Ultra Performance dokáže odfiltrovat až 89 % tepelného záření a až 99 % škodlivého ultrafialového spektra z dopadajícího slunečního světla. Poskytujeme na ně doživotní záruku. Tyto fólie lze použít i pro střešní okna automobilů.

Supreme

Řada fólií HP Supreme patří se svou 4% propustností světla k nejtmavším fóliím na trhu, přesto bez zrcadlového efektu, který je pro tmavé fólie typický. Redukuje až 99 % škodlivého UV záření, zabraňuje oslnění a nadměrnému zahřívání interiéru.
Chcete-li  chránit své soukromí a nefandíte metalickým fóliím, pak je pro Vás fólie HP Supreme ideálním  řešením.  Lze také kombinovat s NR Supreme. V případě nárazu či vykradení, sklo se netříští na ničivé a zraňující střepy, ale zůstává díky fólii celistvé. Poskytujeme šestiletou záruku.

NERO

Zatmavovací fólie Bruxsafol z řady NERO na autoskla se hodí na všechny typy vozidel. Můžete si vybrat ze dvou provedení - NR matné a HP  s vysokým výkonem a zrcadlovým odleskem. Vlastnosti obou řad v sobě kombinují fólie Bruxsafol Ultra Performance. Fólie NERO poskytují ochranu proti UV záření a snižují nežádoucí oslnění.
Fólie na autoskla NR NERO mají čtyřletou záruku a řada HP NERO pětiletou záruku.

Způsob montáže

Instalace bez demontáže skel

Při instalaci autofólií na okna vašeho automobilu využíváme speciálních triků, znalostí a nářadí, díky kterým nemusíme žádná okna demontovat a zasahovat tak příliš do vašeho vozidla.

Instalace a záruky

Folie jsou vždy instalována na vnitřní stranu skla. Skla vozidel jsou zpravidla více či méně vypouklá a různých tvarů. Pro dosažení maximálního účinku a perfektního vzhledu, je nutné, aby fólie byly instalovány profesionálně vyškoleným odborníkem, který má pro každý montážní případ optimální instalační techniku.

 

Výrobce automobilových fólií Bruxsafol garantuje doživotně barevnou stabilitu, vznik prasklinek a bublin a plnou funkčnost fólie. Záruky na vady fólie jsou poskytovány a garantovány dovozcem výhradně při instalaci autorizovaným montážním pracovištěm.

Bruxsafol montuje zadní sklo z jednoho kusu

Fólie Bruxsafol lze velmi dobře tvarovat aniž by byla porušena struktura, funkčnost či design fólie. Všechna montážní pracoviště Bruxsafol jsou vyškolena k instalaci z jednoho kusu fólie. Pouze v krajních případech se montuje zadní okno z více dílů. Využívá se přitom speciálního triku, kdy fólie jsou napojovány v topení zadního okna a dochází tak k neviditelnému přelepu. Vytápění zadního skla není nijak omezeno.

Fólie Bruxsafol jsou atestovány

Protisluneční a bezpečnostní fólie Bruxsafol jsou atestovány ve státech EU. Vybrané fólie splňující podmínky vyhlášky jsou schváleny pro provoz v ČR.

Proč zvolit Bruxsafol

UV absorber je obsažen přímo v lepidle, což zajišťuje i ochranu samotné folie před změnou technických a optických vlastností vlivem UV - záření. Vynikající vlastnosti ochranných a bezpečnostních fólií prokazují jak provedené atestace, tak mezinárodní reference fólií.

 

Konstrukce bezpečnostních fólií je založena na více vrstvách což zajišťuje lepší pružnost a tedy odolnost fólie. Lepidlo fólií BRUXSAFOL je vyvinuto tak, že zajišťuje výrazně lepší přilnavost fólie na sklo, a tedy odolnost proti proražení.

 

Barevné odstíny většiny folií jsou dány druhem použitého kovu nikoli barvením polyesterů, čímž je zaručena dlouhodobá barevná stálost.

 

Nanášení kovů je prováděno metodou “sputtering” je tak docíleno rovnoměrného pokrytí, fólie mají lepší vzhled a nedochází k oddělování kovové vrstvy, jejich trvanlivost je tedy mnohem delší. Fólie jsou vyráběny z kvalitativně nejlepších komponentů, které jsou v současnosti dostupné= na světových trzích. (polyestery, lepidla, UV - absorbery, povrchy proti poškrábání) Snadná výměna a možnost rychlé opravy v případě rozbití skla, protože základní barevné odstíny jsou vyráběny již několik let beze změny a jsou standardně skladem.

 

MSC/SFI, výrobce fólií BRUXSAFOL, byla vždy známa jako vedoucí společnost na trhu a novátor v oblasti technologií. Společnost byla první, která přišla s technologií “sputterované” fólie, která je nyní preferována i ostatními výrobci v oblasti metalizování.

 

Technologie výroby MSC/SFI je na tak vysoké úrovni, že společnost obdržela prestižní cenu za průmyslový pokrok - cenu za technologii roku od AIMCAL (Association of Industrial Metallizers Coaters and Laminators). MSC/SFI je s necelými 30% pokrytí trhu vedoucí společností v oblasti okenních fólií a realizovala řadu prestižních zakázek po celém světě. MSC/SFI je držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 9002. MSC/SFI je členem International Windows Film Association.

Všechny aktuality

Kontakt

Telefon/Fax

325 512 156

E-mail

grafika@studio-ales.cz

   

Copyright 2010 Studio Aleš - Aleš Urban

www & SEO - Jimsoft s.r.o. , webdesign - mojegrafickestudio.cz

tel./fax: 325 512 156

e-mail: ales@studio-ales.cz

Facebook