O firmě

Reklamní Studio Aleš vzniklo v roce 1991 odkoupením zařízení provozovny Písmomalířství - Kovopodnik Nymburk. Provozní plocha výrobní haly vč. kanceláří je cca 160m2. Ve firmě je zaměstnáno 6 stálých zaměstnanců s dlouholetou praxí v oblasti reklamní grafiky. Jsme studiem rodinného typu a snažíme se individuálně přistupovat k naším klientům a řešit jeho požadavky.

 

Jelikož se po mnoho let výroba reklamy prováděla ruční technologií (štětcem a barvami), jsme i dnes schopni Vám nabídnout kvalitní písmomalířské služby, které patří již mezi velmi vzácné.

 

Od roku 1993 se k ruční práci přidala i další technologie - řezání reklam ze samolepících fólií pomocí počítačové techniky a řezacích plotrů. Následný rozvoj firmy umožnil nákup nové technologie - velkoplošného digitálního tisku. Ta umožňuje fotorealistický tisk, který je vhodný nejen pro výrobu plošné reklamy billboardů a kamionů, ale i na tisk menších reklamních motivů. Postupem času a pod tlakem požadavků našich klientů jsme své služby obohatili o lepení bezpečnostních a protislunečních fólií.

 

Svým zákazníkům nabízíme vysokou úroveň reklamních služeb pramenících z dlouholeté praxe. Výsledkem naší práce je velké množství spokojených zákazníků v okolí našeho regionu i mnoha pražských firem. Obor reklamy se neustále velmi rychle rozvíjí a klade tak na naši firmu požadavky držet krok s nejnovějšími trendy. Díky tomu Vám můžeme nabízet nejnovější materiály a novinky v oboru.

 

Protože naše zkušenosti v oblasti reklam jsou dosti rozsáhlé, neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem. Rádi Vám poradíme a splníme Vaše přání.

 

Na naši spolupráci se budeme těšit a přejeme Vám hodně úspěchu ve Vašem podnikání.

 

Aleš Urban 

Majitel firmy

Všechny aktuality

Kontakt

Telefon/Fax

325 512 156

E-mail

grafika@studio-ales.cz

   

Copyright 2010 Studio Aleš - Aleš Urban

www & SEO - Jimsoft s.r.o. , webdesign - mojegrafickestudio.cz

tel./fax: 325 512 156

e-mail: ales@studio-ales.cz

Facebook