Ochranné fólie laku - Stoneprotect fólie

Koupili jste si nový vůz a chcete zabránit nepříjemnému poškození laku karoserie svého automobilu? Námi nabízená vysoce čirá a lesklá fólie Vám dokonale ochrání lakované nárazníky, přední masku, prahy, blatníky, stupačky, sloupky, spoilery, prostory klik dveří, ale i světla, zrcátka a další části karoserie. Uplatnění nachází především u nových aut a luxusních typů vozů. Dále u soukromých, ale i extrémně zatížených firemních aut, závodních, terénních, předváděcích a náhradních vozů, aut provozovaných leasingovými společnostmi, půjčovnami, taxislužbou apod. Chrání Váš vůz proti odletujícím kamínkům, před poškrábáním od větví, drobných kolizí na veřejných parkovištích, poškrábání od klíčů a prstýnků Vašich drahých protějšků. Výhodou je i zabraňující vznik koroze na aplikovaných místech.

 

Film je zcela transparentní, silný 100 micronů a svou ideální tloušťkou zaručuje téměř nerozpoznání na laku. Právě tato síla filmu dostatečně ochraňuje lak karoserie automobilu. Tyto vysoce kvalitní, zátěžové, speciálně upravené fólie z hybridního PVC zajišťují vysokou tvárnost materiálu bez následného smršťování i při potahování velmi profilovaných dílů. Film je UV stabilní, ale zároveň dovoluje UV paprskům proniknout skrze film. Po odstranění fólie tak nezanechá výrazné barevné změny na laku karoserie. Šíře materiálu 150 cm nám dovoluje jednotlivé díly karoserie udělat z jednoho kusu.

Galerie

fólie na auto ukázka
fólie na auto aplikace
fólie na auto Hummer
fólie na auto ukázka
fólie na auto ukázka
fólie na auto ukázka
fólie na auto aplikace2
fólie na auto aplikace3
fólie na auto aplikace4
fólie na auto aplikace5
fólie na auto aplikace6
fólie na auto aplikace7
fólie na auto aplikace8
fólie na auto po aplikaci
fólie na auto Porsche
fólie na auto Porsche
fólie na auto Porsche
fólie na auto Porsche
fólie na auto Porsche
fólie na auto Porsche
fólie na auto Porsche
fólie na auto Fusion Hotels
fólie na auto Fusion Hotels
fólie na auto Fusion Hotels
fólie na auto Fusion Hotels
fólie na auto Fusion Hotels
fólie na auto Fusion Hotels
fólie na auto Fusion Hotels
Zobrazit celou galerii

Aplikace fólie

Film je možné aplikovat pouze na nové nebo velmi kvalitní autolaky. Při odstraňování fólie ze starého laku by mohlo dojít k poškození laku. Stejné nebezpečí hrozí již při samotné aplikaci fólie. Lak by tedy neměl být starší 3 let. Karoserie vozidel mají složité tvary. Samotná aplikace je tedy velmi specializovaná činnost, náročná na přesnost, čistotu a odbornost. Proto pouze instalace provedená vyškoleným odborníkem s vysokou praxí je zárukou perfektního vzhledu a maximální životnosti. Polepení celého auta zabere dva pracovní dny. Je však nutné vůz přistavit již odpoledne před samotným lepením, neboť se musí poctivě umýt a do druhého dne naprosto vyschnout. Dalším důvodem je ideální prohřátí karoserie, které je důležité pro dokonalou přilnavost akrylátového lepidla. Lepidlo lze později odstranit bez poškození autolaku a bez zbytků lepidla. Záruka na provedenou aplikaci je 3 roky a na stejnou dobu poskytujeme záruku na bezproblémové odstranění filmu. Pokud totiž fólii necháte na voze déle, může dojít u nekvalitních laků k poškození při odstranění. Ze zkušeností víme, že lze fólie odstranit i po 5 letech, aniž by poškodila lak.

Péče o fólii

  • 10 dní po aplikaci fólie nepoužívejte žádný vosk a poté navoskujte kvalitní leštěnkou na autolaky
  • 2-3krát ročně je nutné fólii navoskovat (ochraňuje fólii, zvyšuje její lesk a čirost)
  • dále nepoužívejte vysokotlaké čističe (pokud je užití nezbytné, dodržte minimální vzdálenost 1 m)
  • můžete využívat kartáčových myček aut (doporučujeme však ruční mytí)
  • u ručního mytí se chovejte opatrně v oblasti hran fólie

 

Všechny aktuality

Kontakt

Telefon/Fax

325 512 156

E-mail

grafika@studio-ales.cz

   

Copyright 2010 Studio Aleš - Aleš Urban

www & SEO - Jimsoft s.r.o. , webdesign - mojegrafickestudio.cz

tel./fax: 325 512 156

e-mail: ales@studio-ales.cz

Facebook