DESIGNOVÉ POLEPY

Pokud se chcete odlišit od ostatních jedinečným vzhledem vašeho dopravního prostředku.

Nabízíme Vám možnost individuálního přístupu, odborné rady a nápady při tvorbě a realizaci designového polepu Vašeho vozidla.

https://studio-ales.cz/wp-content/uploads/2021/03/go-kamery-reklama-na-auto-studio-ales-scaled-550x355.jpg
https://studio-ales.cz/wp-content/uploads/2021/03/golf-design-polep-na-auto-studio-ales-scaled-550x355.jpg

Neváhejte nás oslovit a vyjádřete nám Vaši vlastní představu úpravy. Pokud si nevíte s návrhem designu rady, jsme Vám plně k dispozici. Upoutejte pozornost okolí a případně i vašich potencionálních klientů částečným nebo kompletním celopřevlekem auta do vybrané fólie, doplněné vaším logem a několika grafickými prvky, které podtrhnou identitu Vaší společnosti.

Pro designové polepy aut používáme výhradně vysoce kvalitní materiály a poskytujeme odborně provedenou aplikaci potahových fólií. Každý zajímavý projekt je pro nás výzvou a další skvělou referencí. Nebuďte tedy zdrženliví ve Vašich představách.

https://studio-ales.cz/wp-content/uploads/2021/03/golf-design-polep-na-auto-studio-ales1-scaled-550x355.jpg
https://studio-ales.cz/wp-content/uploads/2021/03/studio-ales-car-wrap-polep-aut-blanket-reklama-na-auto-folie-na-auto-polepaut-2-550x355.jpg

Již třikrát jsme měli tu čest realizovat výjimečný projekt pro pořad Autosalon na TV Prima. Nejznámějším byla realizace grafického návrhu a následná reportáž ze samotné aplikace celopolepu na vozidlo Dacia Duster v designu zelené kůže hada. Celý projekt měl velmi kladný ohlas a tak došlo i na další natáčení.

Spolupracujeme s www.wrapstock.com

Díky této spolupráci Vám můžeme nabídnout špičkové návrhy od designérů z celého světa. Můžete si zde vybrat design a také ho v 3D konfigurátoru aplikovat na různé modely aut a vidět tak jak bude polep na autě vypadat. Zvolený design pro vás koupíme, vytiskneme a aplikujeme na auto.

https://studio-ales.cz/wp-content/uploads/2021/03/studio-ales-car-wrap-polep-aut-blanket-reklama-na-auto-folie-na-auto-polepaut-scaled-550x355.jpg