COLORCHANGE FÓLIE

Fólie na změnu barvy laku. Optimální řešení pro časově limitovanou a rychlou změnu barvy laku. Vhodná pro sjednocení barvy firemního autoparku, reklamní grafiku, tuning a ochranu laku. Použití fólie zároveň udržuje hodnotu vozu při jeho následném prodeji.

https://studio-ales.cz/wp-content/uploads/2021/03/celopolep-aut-550x355.jpg
https://studio-ales.cz/wp-content/uploads/2021/03/zmena-barvy-folii-folie-na-auto1-scaled-550x355.jpg

Mladším bratrem reklamní společnosti studio-ales.cz je značka polepaut.cz se zaměřením na polep veškerých dopravních prostředků, která vznikla na základě neustále se zvyšujícího zájmu o naše služby v oboru reklamní grafiky a polepu aut.

Nabízíme stovky barevných odstínů fólií v provedení: lesk, mat, satin, metallic, chameleon, brushed, carbon… Špičkové materiály a profi instalace. Dokonalá ochrana laku a snadná odstranitelnost do 5ti let od aplikace fólie. Instalace během 1-2 dnů. Více, jak stovky realizací.

https://studio-ales.cz/wp-content/uploads/2021/03/zmena-barvy-folii-folie-na-auto-scaled-550x355.jpg
https://studio-ales.cz/wp-content/uploads/2021/03/studio-ales-car-wrap-polep-aut-celopolep-polepaut-mustang-avery-passion-red-perm-2-scaled-550x355.jpg

2. místo na mistrovství ČR a Slovenska v car wrappingu.

Značka Polepaut.cz má za sebou letité zkušenosti a praxi v oboru polepu aut a dopravních prostředků, jako jsou reklamní polepy aut a designové polepycelopolepy aut – colorchange a ochranné fólie laku.

Neřadíme se mezi běžné standardní car wrappingové společnosti.

Polepaut klade důraz nejen na kvalitu poskytovaných služeb, ale rovněž nepodceňuje pečlivý výběr nejvhodnějších technologií a materiálů.

Pro více informací a náhled do naší galerie realizovaných projektů přejděte na naše stránky www.polepaut.cz

https://studio-ales.cz/wp-content/uploads/2021/03/polep-aut-dodge-challenger-avery-riptide-rushing-color-flow-scaled-550x355.jpg