O FIRMĚ

Reklamní Studio Aleš je tu pro Vás již od roku 1991. Vicemistr ČR a Slovenska v carwrapingu.

Specializujme se především na kvalitní a profesionální reklamní polep aut, celopolepy vozidel (změna barvy laku fólií) a aplikace ochranné fólie laku. Vyrobíme pro Vás reklamní tabule, plachty, bannery, samolepky, billboardy, okenní grafiku, reklamu na výlohy i velkoplošný tisk.

https://studio-ales.cz/wp-content/uploads/2021/03/comics-point-hummer-reklama-na-auto-folie-na-auto-studio-ales-04-550x355.jpg
https://studio-ales.cz/wp-content/uploads/2021/03/comics-point-hummer-reklama-na-auto-folie-na-auto-studio-ales-10-550x355.jpg

Jsme studiem rodinného typu a snažíme se individuálně přistupovat k našim klientům a řešit jeho požadavky. Ve firmě je zaměstnáno 8 stálých zaměstnanců s dlouholetou praxí v oblasti reklamní grafiky. Spolupracujeme také s několika vysoce zkušenými externisty na aplikaci reklamních a designových polepů vozidel. Díky tomu jsme schopni realizovat větší projekty v kratším čase.

Proč reklama na auto právě od nás?

Nezařazujeme se mezi běžná standardní reklamní studia, respektive car wrappingové společnosti. Naši zákazníci nás oslovují především s požadavkem na nápadité zpracování grafických návrhů a kvalitní provedení aplikace. Studio Aleš klade důraz nejen na kvalitu poskytovaných služeb, ale rovněž nepodceňuje pečlivý výběr nejvhodnějších technologií a materiálů při výrobě. Svým zákazníkům nabízíme vysokou úroveň reklamních služeb pramenících z dlouholeté praxe. Výsledkem naší práce je velké množství spokojených zákazníků nejen v okolí našeho regionu, ale i mnoha firem a významných klientů z celé ČR.

https://studio-ales.cz/wp-content/uploads/2021/03/comics-point-hummer-reklama-na-auto-folie-na-auto-studio-ales-01-550x355.jpg
https://studio-ales.cz/wp-content/uploads/2021/03/comics-point-hummer-reklama-na-auto-folie-na-auto-studio-ales-09-550x355.jpg

Pro polep vozidel používáme výhradně osvědčené a kvalitní fólie od předních celosvětových výrobců jako jsou: ARLON, AVERY, 3M, KPMF, ORACAL, HEXIS, APA, MACTAC, MACTAC.

Zájem našich zákazníků o námi poskytované služby nás přiměl k rozdělení se na dvě úzce spolupracující studia. Studio Aleš nabízí veškeré reklamní služby a reklamní polepy vozidel a www.polepaut.cz se specializuje výhradně na polepy aut (colorchange – změna barvy auta fólií) a aplikaci ochranných fólií laku.

„Profesionalita a individuální přístup na prvním místě.“

Protože naše zkušenosti v oblasti reklam jsou dosti rozsáhlé, neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem. Rádi Vám poradíme a splníme Vaše přání.

Aleš Urban

Majitel firmy

https://studio-ales.cz/wp-content/uploads/2021/03/img-0083-scaled-550x355.jpg
https://studio-ales.cz/wp-content/uploads/2021/04/loga-2937x2949.png